Menu Close

Savanoriškas darbas

Savanoriškas darbas – tai galimybė kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties, tautybės, religinių bei politinių įsitikinimų, amžiaus ir sveikatos, panaudoti savo sugebėjimus ir patirtį, realizuoti savo pomėgius, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, susirasti naujų draugų, tapti reikalingu kitiems, gerai praleisti laisvalaikį, įsitraukti į darbą ir dalyvauti visuomenės gyvenime, keičiant jį pagal bendruomenės poreikius.

Gargždų socialinių paslaugų centras ieško entuziastingų, kūrybingų, darbščių asmenų, norinčių įsitraukti į savanorių komandą. Savanoriais gali tapti asmenys, grojantys muzikos instrumentais, gebantys rašyti tekstus, mokantys fotografuoti, atlikti paprastus dizaino darbus, mokyti lankytojus kokios nors veiklos (šokio, jogos, rankdarbių, keramikos, dailės, medžio darbų ir pan.) ar tiesiog mėgstantys ir norintys bendrauti. Yra galimybės savanoriauti vaikų dienos centre, negalią turinčių asmenų dienos centre ar senyvo amžiaus asmenų dienos centre.

Laukiame neabejingų, laisvą minutėlę norinčių įprasminti pagelbėjant kasdienėje Gargždų socialinių paslaugų centro veikloje, žmonių.

Savanoriai kviečiami talkinti nuolat, iš anksto suderinus laiką. Norintieji tapti Gargždų socialinių paslaugų centro savanoriu, turi užpildyti prašymą.

Savanorystė daro įtaką visuomeniškumui, žmogiškumui, integracijos plėtrai, bendravimui, altruizmo skatinimui. Gargždų socialinių paslaugų centras prisideda prie savanorystės skatinimo ir skiria ypatingą dėmesį savo savanoriams.

Reikia mylėti, neapkęsti, kovoti, tikėtis – tai gali padaryti gyvenimą kartų, tačiau be šito visas gyvenimas – niekai.

V. Gėtė

Gargždų socialinių paslaugų centras  2018 m. gegužės 31 d. tapo akredituota savanorius priimančia organizacija.

        Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., per kurią jaunuoliai ne mažiau kaip 35 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje  organizacijoje (PO),  kartą per mėnesį susitinka su SVO organizacijos paskirtu mentoriumi ir mokosi įveikti sunkumus, įgija patirties ir taiko ją praktikoje. JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas.

Daugiau apie programą: https://old.jrd.lt/savanoryste/jst

Daugiau informacijos galite teirautis: Vilma Bružienė, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams , tel. (8 46) 47 02 02,

e.p. v.bruziene@gargzduspc.lt

Puslapis atnaujintas: 2024-05-17

Skip to content