Menu Close

Atmintinė klientams


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/gargzdaispc/domains/gargzdaispc.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Gargždų socialinių paslaugų centras vykdo Globos centro funkcijas Klaipėdos rajone.

Jeigu Jus aplanko mintys, kad norėtumėte padėti be tėvų globos likusiems vaikams, jeigu Jums svarbus paliktų vaikų likimas, tačiau yra sunku priimti sprendimą, turite daug baimių ir neatsakytų klausimų, mes siūlome globos centro specialistų individualias nemokamas konsultacijas. Konsultacijų metu padėsime Jums atsakyti į kylančius klausimus, įveikti baimes ir imtis konkrečių veiksmų.

Globos centro tikslas – teikti nemokamą socialinę, psichologinę pagalbą ir paramą esamų/būsimų globėjų ar įtėvių šeimoms.

Teikiamos paslaugos:

  • Socialinės konsultacijos
  • Psichologinės konsultacijos
  • Tarpininkavimas ir atstovavimas
  • Savitarpio pagalbos grupės
  • Būsimųjų globėjų ir įtėvių mokymai ir rekomendacijų teikimas pagal GIMK programą
  • Tęstiniai globėjų mokymai pagal GIMK programą
  • Asmenų, pageidaujančius priimti vaiką laikinai svečiuotis, vertinimas
  • Asmenų, svarstančių globos ar įvaikinimo galimybę, konsultavimas, palaikymas ir kt. pagalba

Paslaugas gali gauti visos Klaipėdos rajono globėjų (rūpintojų) ir įtėvių šeimos, taip pat asmenys, svarstantys apie globą ir įvaikinimą.

Dėl paslaugų kviečiame kreiptis į Globos centrą, adresu Sodo g. 1, Gargždai, telefonais (8-46) 47 02 02, 8 683 23 943, el. paštu: gimk@gargzduspc.lt arba į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Paslaugų ir civilinės metrikacijos skyrius – tel. (8-46) 47 20 18.

Svarbu! Norintys dalyvauti mokymuose būsimiįtėviai ir globėjai turi kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistus, kuriems padedant, bus pradėta globos (rūpybos), įvaikinimo šeimoje procedūra.

Daugiau informacijos apie globą (rūpybą) galite rasti:

http://vaikoteises.lt/ivaikinimas-ir-globa/globa/

Daugiau informacijos apie įvaikinimą galite rasti:

http://www.vaikoteises.lt/ivaikinimas-ir-globa/ivaikinimas/

Skip to content